Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

KIYAVIA стала учасником І Міжнародного Форуму оздоровчого туризму «Lviv Region Healthcare Tourism Forum». Захід пройшов 6-9 серпня 2019 року у Львівській області.
 
Учасниками форуму були 25 професійних провайдерів послуг медичного туризму з Бахрейну, Саудівської Аравії, Кувейту, Об'єднаних Арабських Еміратів, Азербайджану, Казахстану та Киргизстану.
 
Співробітники КIYAVIA презентували компанію як основного туристичного провайдера в Україні, який надає послуги з комплексної організації оздоровчих та медичних турів по всій території країни.
 
Програма форуму передбачала проведення ознайомчих візитів до лікувально-оздоровчих закладів обласного центру, а також тур до Моршина та Трускавця, проведення Міжнародної конференції з медичного туризму, курортів та рекреації, спілкування у форматі B2B.
 
«Медичний та оздоровчий туризм – це світовий тренд, що сьогодні розвивається. Це величезна кількість людей, які хочуть оздоровитись, омолодитись або отримати лікування в інших містах або країнах. Тож темпи розвитку медичного оздоровчого туризму щороку зростають. Цей форум є першим таким потужним заходом, який ми організовуємо за участі великих іноземних баєрів, профільних асоціацій, які мають ознайомитись із оздоровчими, лікувальними можливостями Львівщини», – зазначила Віолетта Янишевська, президент Української асоціації медичного туризму, президент Global Healthcare Travel Council.
 
Організаторами заходу стали Львівська обласна державна адміністрація, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Українська асоціація медичного туризму за підтримки Global Healthcare Travel Council.