Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

Компанія KIYAVIA стала однією з розробників і організаторів програми туру по серіалу «Чорнобиль» від HBO.
 
У туристичний маршрут увійшли локації Києва, які були показані в міні-серіалі. Серед них: вулиці Хрещатик і Богдана Хмельницького, Національний музей «Чорнобиль», Арка дружби народів.
 
Туристам пропонують повністю відчути атмосферу, яка відбувалася 33 роки тому, і як Київ пережив цю аварію. Обстановку відтворюватимуть за допомогою реквізиту. Наприклад, перед початком екскурсії автобус «обробляють» «спеціальним розчином» - для «очищення» від радіаційного пилу.
 
Туристичний маршрут створений за підтримки Київської міської державної адміністрації. У відомстві зазначають, що тур націлений звернути більше уваги до проблем ліквідаторів і постраждалих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС. У КМДА розраховують, що екскурсія по Києву за мотивами серіалу «Чорнобиль» стане однією з найбільш відвідуваних в столиці.
 
Більш детально про тури за серіалом «Чорнобиль» з відвідуванням зони відчуження можна подивитися тут. Також, KIYAVIA пропонує інші формати відвідування Чорнобильської зони.