Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

Ласкаво просимо
в Україну!

Я вважаю, що будь-яка подорож – новою країною або вже знайомим місцями – надихає, змінює нас на краще та робить життя більш насиченим та цікавим. Завітайте до України та переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Щороку все більша кількість індивідуальних та корпоративних туристів з усіх куточків світу відвідує Україну. Природна краса, історична спадщина, національна кухня, культурні заходи, музичні та арт-фестивалі, професійні виставки й конференції – тут кожен знайде собі заняття до душі.

Аби ваша подорож Україною була наповнена лише приємними спогадами, плануйте її разом з KIYAVIA. Ми пропонуємо пакетні тури для груп, програми для індивідуальних мандрівок або інсентів-тури для компаній та багато іншого. Наші фахівці з багаторічним досвідом потурбуються про те, аби ви отримали лише найкращі враження та емоції й мали змогу відкрити для себе справжню – унікальну Україну!

Інна Кучальська
Керівник департаменту внутрішнього і в'їзного туризму

Основні переваги

 • 25 років на туристичному ринку України
  Ми зібрали для вас повний портфель туристичних послуг на ринку України. Як результат: 1000+ корпоративних клієнтів, 1000+ нагород від міжнародних партнерів, 1200+ прямих контрактів з готелями України.
 • Більше 40 офісів по всій Україні
  Спеціально для вас ми відкрили понад 40 офісів в Україні та за її межами. Завітавши в один із них, можете бути впевненими, що запланована поїздка пройде на вищому рівні, без зайвих турбот.
 • Найкраща база закладів громадського харчування
  Аби ваша подорож була не тільки цікавою, але й смачною, ми зібрали найбільшу базу кращих закладів харчування, на будь-який смак. Отримайте гастрономічну насолоду від кожної мандрівки!
 • Підтримка клієнтів 24/7
  При виникненні будь-яких питань ви завжди можете зв'язатися з нашими кваліфікованими фахівцями за безкоштовним номером 556. Ми допоможемо вам у найкоротший термін!
 • Гарантуємо найкращі ціни
  На основі ваших побажань щодо поїздки формується персональний запит, котрий автоматично обробляється нашою системою. Ви гарантовано отримаєте найбільш вигідні варіанти подорожі.
 • Зручні варіанти оплати
  Ми пропонуємо вам зручно і безпечно оплатити туристичні послуги за реквізитами (безготівковий розрахунок) або за допомогою банківської картки.
 • One stop service
  Компанія KIYAVIA пропонує повний спектр туристичних послуг як для приватних клієнтів, так і для бізнесу. Всі послуги та сервіси в одному місці – це зручно, легко та швидко.

Головні міста

ВИДИ ТУРИЗМУ

Підписка на новини

Наші Контакти

Будь ласка, оберіть розділ, котрий найбільше підходить для вирішення вашого питання:

Travel Provider In Ukraine

Travel Provider In Ukraine

Контактна особа: Інна Кучальська

Телефон: +38 (044) 490 49 26

Зв'яжіться з нами

Залишилися питання? Заповніть форму зворотнього зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом:

*Поля, обов'язкові до заповнення