КУРОРТ

 

 

 

 

КУПАННЯ В БУКОВЕЛЬСЬКИХ ЧАНАХ

 

 

 

 

 

 

В самому серці курорту "Буковель" на березі річки Прутець є дивовижне місце, де відпочиває не тільки тіло, а й душа - "Буковельські чани".

Чан - це велика чавунна ємність у формі котла. Невеликий чан вміщує до 5 чоловік і має обсяг близько 1800 літрів. Великий чан, який вміщує до 8 осіб, має обсяг 2300 літрів кришталево чистої води з буковельського джерела. Ця водичка підігрівається від палаючого під самим чаном багаття. На початок процедури температура води становить 36-37 ° C і протягом години поступово піднімається до 43-45 ° C.

Поруч з чаном знаходиться купіль з крижаною водою, в якій після прогріву наші гості охолоджуються і загартовуються. Для посилення ефекту парки в чані ми рекомендуємо додавати мішечки з лікувальними карпатськими травами, зібраними в високогір'ї Карпат.

Парки в чані однаково корисні як для дітей, так і для людей похилого віку. Вони позитивно впливають на функціональний стан серцево-судинної системи, сприяють поліпшенню імунологічної реактивності та покращують стан організму в цілому.

ФОТО

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.