ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЙАВІА КАРГО

 

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

 

 

 

«КИЙ АВІА КАРГО» - транспортно-експедиторська компанія, яка з 2002 року здійснює міжнародні перевезення комерційних вантажів і особистих речей громадян різними видами транспорту.

Офіси компанії розташовані в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові і аеропорту Бориспіль (вантажний термінал).

Компанія організовує вантажні перевезення авіаційним, автомобільним, морським контейнерним транспортом. А також провадить митно-брокерські послуги, надає сучасну, якісну упаковку і матеріали, які забезпечать цілісність вантажу під час транспортування, а також послуги вантажників і пакувальників, складу. І все це не тільки в Україні, а по всьому світу, спираючись на мережу численних партнерів і агентів в кожній країні світу.

Ми здійснюємо страхування перевезених нами вантажів і особистих речей, що дає нам можливість швидко компенсувати клієнтам понесені збитки в разі непередбаченої ситуації.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАШІ ПОСЛУГИ

 • АВІАЦІЙНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 • МОРСЬКІ КОНТЕЙНЕРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 • МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ, ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

ЗАПИТ ТАРИФУ. ВАРТІСТЬ АВІА І МОРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Ціни на авіа та контейнерні перевезення розраховуються залежно від типу вантажу, ваги, габаритів, терміновості його доставки і багатьох інших додаткових чинників.

Яким шляхом вигідніше здійснювати експорт / імпорт?

Найнадійніший і найшвидший варіант - це авіа. Але, відповідно, і обійдеться така послуга дещо дорожче. Цей спосіб доставки найчастіше використовують для невеликих вантажів, а також для вантажів, які необхідно доставити за кілька днів. Якщо ж у вас кілька тон вантажу або невеликий вантаж, і є можливість почекати кілька тижнів, ми пропонуємо використовувати морські контейнерні перевезення.

Як розраховується вартість перевезення вантажів?

Крім способу транспортування і відстані, враховуються багато інших чинників:

 1. Характер вантажу.
 2. Габарити кожного місця.
 3. Вага.
 4. Терміновість. Ціни можуть варіюватися в залежності від термінів доставки.
 5. Необхідність додаткових послуг: 
 • Оформлення страховки. Тільки при її наявності вийде компенсувати можливі збитки, від яких ніхто не застрахований.
 • Митне оформлення. При міжнародних перевезеннях обов'язково доводиться проходити контроль на кордоні. Потрібні спеціальні дозволи та сертифікація вантажу. Іноді його необхідно зберігати і на митно-ліцензійних складах. Це також буде входити у вартість транспортних послуг.
 • Особливості товару. Небезпечні, цінні, негабаритні, а також вантажі, що швидко псуються, складніше перевезти. Тому і тарифи на їх транспортування вище.

Більше інформації ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс, або скористатися допомогою менеджера-фахівця в телефонному режимі.

Щоб прорахувати тарифи на карго з Китаю в Україну і в інших напрямках, потрібно просто скористатися допомогою менеджера-фахівця.

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.