Сервіс підбору туристичного страхового поліса

Страховка для виїзду за кордон – важливий документ, який необхідно мати при собі для безперешкодного проходження контролю. Фахівці компанії KIYAVIA Гарант допоможуть вам вибрати оптимальну туристичну страховку в залежності від мети подорожі та типу запланованого відпочинку. Наші готові страхові рішення – це оптимально підібрані пакети послуг: мінімальний, розширений і для активного відпочинку, які покривають територію України, Європи та інших країн. Щоб оформити туристичну страховку онлайн, оберіть тип страхового поліса, заповніть всі поля форми і сплатіть замовлення. Після цього готові документи ми надішлемо вам на електронну пошту.

 

 • ЗручністьЗручність
  Зручність
  Страховку для виїзду за кордон можна оформити як онлайн, не виходячи з дому, так і в найближчому від вас представництві компанії KIYAVIA.
 • Гарантія надійностіГарантія надійності
  Гарантія надійності
  Компанія KIYAVIA присутня на ринку страхових послуг вже 19 років. Ми є надійним партнером і гарантом вашого безпечного перебування за кордоном.
 • 100% виплати100% виплати
  100% виплати
  Ми дбаємо про наших клієнтів і дорожимо своєю репутацією, саме тому гарантуємо повну виплату коштів в умовах виникнення страхового випадку.
 • Експертна підтримка 24/7Експертна підтримка 24/7
  Експертна підтримка 24/7
  При виникненні будь-яких питань ви завжди можете зв'язатися з нашими фахівцями за безкоштовним номером 556. Ми з радістю допоможемо вам!

Страхування на випадок захворювання COVID-19

У зв’язку зі всесвітньою пандемією захворювання на COVID-19, державні органи України та інших країн світу змінили вимоги до договорів страхування, необхідних як для туристів, подорожуючих за межі України так і для туристів, що планують відвідати Україну.

Зокрема, для подорожі за межі України багато країн вимагають у туристів серед інших документів наявність договору страхування, який би покривав лікування у випадку захворювання на COVID-19.

Така ж вимога стосується і туристів, що планують відвідати Україну.

Корпоративна «Страхова компанія «КИЙ АВІА ГАРАНТ» пропонує договори страхування, які включають покриття витрат на лікування COVID-19

Надіслати заявку на страхування

 • Чим відрізняється електронний страховий поліс від паперового?

 • Чи можу я при подачі документів на візу надати в посольство електронну версію страховки?

 • Який термін дії страхового поліса?

 • Як розраховується сума страхового відшкодування?

 • Що таке Асистанс компанія?

 • Як я можу оплатити страховий поліс?

 • Чи можу я оплатити страховий поліс готівкою?

 • Що робити при виникненні страхового випадку?

Наші Контакти

Call Center

Call Center

Телефон: 556

Телефон: 0 800 500 566 безкоштовно по Україні

Телефон: +38 (044) 490 49 01

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання, на які Ви не змогли знайти відповідь на нашому сайті, заповніть форму для контакту з нами нижче.

*Поля, обов'язкові до заповнення

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.