Організація конференцій, виставок, корпоративних заходів

НАШІ ПОСЛУГИ

Ділові конференції

У діловому світі важливий статус, як не крути. Найменша помилка в переговорах може зіпсувати репутацію. Ми не хочемо, щоб ви зіткнулися з подібним.

Пропонуємо свої послуги в організації бізнес-сніданків, конференцій, телемостів і круглих столів, де буде враховано навіть температуру в приміщенні або розташування записної книжки на столі.

Наша мета співпадає з вашою – щоб гості, партнери та колеги залишилися задоволені заходом, і ми зробимо максимум, аби цього досягти.

Корпоративні заходи

Навіть наймасштабніший та найдорожчий івент може виявитися зовсім непримітним, якщо в ньому немає родзинки та душі. Красиву картинку спроможен втілити будь-хто, а створити особливу атмосферу і бути з вами на одній хвилі – це справжнє мистецтво.

Доручивши нам організацію корпоративних вечірок, івентів, квестів і тімбілдінгів, можете не сумніватися, що ваші заходи ще довго будуть зігрівати теплими спогадами та згадуватимуться із посмішками на вустах.

Виставки

Профільна виставка – це можливість заявити про себе, знайти нових бізнес-партнерів і продемонструвати найкращі властивості свого продукту. Це вітрина, на якій все має бути бездоганно, продумано до самих дрібниць, адже у вас не буде другого шансу справити перше враження.

Ми з легкістю організуємо вашу поїздку на виставку, забронюємо квитки, готелі та екскурсії, а також допоможемо в формуванні позитивного бізнес-іміджу, гідного вашої компанії і особисто вас.

INCENTIVE-поїздки

Найправильніша інвестиція – це інвестиція в своїх співробітників і бізнес-партнерів. Ми знаємо, наскільки важлива здорова атмосфера в колективі, і з яким натхненням реалізуються колегами нові завдання після мотивуючих поїздок і спільно проведених уїк-ендів.

Дозвольте собі найкращий, дружний і відповідальний колектив, а ми зробимо усе можливе, щоб про вашу компанію відгукувалися лише з теплотою і любов'ю.

Наші переваги

 • 40+ івент-менеджерів40+ івент-менеджерів
  40+ івент-менеджерів
  Наші мультизадачні співробітники вже готові приступити до роботи будь-якої складності і масштабу. До речі, ми можемо провести більше 30 заходів одночасно, в будь-якій точці планети.
 • 20+ років успішної роботи на ринку20+ років успішної роботи на ринку
  20+ років успішної роботи на ринку
  Ми ростемо і розвиваємося з кожним нашим клієнтом, отримуємо унікальний досвід від спільно проведених проектів та заходів і, як результат, стаємо ще кращими – для вас!
 • 36 офісів по всій Україні36 офісів по всій Україні
  36 офісів по всій Україні
  Наші представництва, розташовані у всіх містах України, дають відчуття того, що ми завжди поруч і готові допомогти вам у вирішенні будь-якого питання.
 • 814 реалізованих проектів у 2018 році814 реалізованих проектів у 2018 році
  814 реалізованих проектів у 2018 році
  Ми любимо абсолютно кожен організований нами івент. 814 проектів на рік масштабністю до 500 осіб – це привід для гордості. Але це не межа, адже ми можемо набагато крутіше!
 • 500+ партнерів по всьому світу500+ партнерів по всьому світу
  500+ партнерів по всьому світу
  Навіть найсміливіша ідея івенту буде реалізована в кращому вигляді завдяки нашим численним, надійним і перевіреним партнерам по всьому світу.
 • Ексклюзивні контракти з готелями і авіакомпаніямиЕксклюзивні контракти з готелями і авіакомпаніями
  Ексклюзивні контракти з готелями і авіакомпаніями
  Ми завжди першими дізнаємося про новинки, акції та цікаві пропозиції від наших друзів – готелів і авіакомпаній, і готові з радістю ділитися цією інформацією з вами.

Репутація

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.