Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

Ми організовуємо поїздки та екскурсії по самих мальовничих місцях Карпат і Прикарпаття. Також пропонуємо відвідати історичний Львів, Хотин, Кам'янець-Подільський, Коломию.

Українські Карпати - чудовий край з казкової краси гірськими пейзажами, смарагдовими лісами та кришталево-чистою водою гірських джерел. Саме сюди приїжджають за натхненням, яскравими емоціями і незабутніми відкриттями. Різноманітні екскурсії познайомлять вас з найцікавішими і мальовничими місцями Карпат.

ДОСТУПНІ ЕКСКУРСІЇ

 • Яремче - перлина Карпатського краю

Художньо-меморіальний комплекс "Стежка Довбуша" в урочищі Дрібка. Водоспад Пробій - повноводний природний водоспад України на річці Прут. Відвідування вольєрного господарства в Карпатському національному природному парку.

 • Верховина - колиска гуцульської культури

Оглядова екскурсія селищем Ворохта. Кривопільський перевал з мальовничим видом на найвищі вершини Карпат. Верховина - колоритний центр Гуцульщини, де можна оглянути Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика, Будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків", Музей гуцульського побуту та звичаїв.

 • Коломия - столиця Покуття

Незабутнє враження справляє в центрі міста єдиний в світі Музей Писанки, який має оригінальну форму яйця. Не менш цікавим є Національний музей народного прикладного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського. Виставка вишиванок. Яремчанський водоспад Пробій.

 • Гора Костел

Подорож на покриту лісом гору Костел (1049 м), яка височить потужної скелею, запам'ятається дивовижними пейзажами. Коли стаєш на вершину карпатської гори, уявляєш себе небесним птахом, який хоче зірватися і злетіти над гірським простором. Також буде можливість розважитися на величезних гойдалках в лісі.

 • Закарпатська Гуцульщина - Центр Європи

Яблуницький перевал - один з найзначніших перевалів в Карпатах на кордоні Закарпатської та Івано-Франківської областей, з'єднує долини річок Прут і Чорна Тиса. Труфанець - найвищий природний водоспад Закарпаття. Село Кваси - джерело мінеральної води. Популярний туристичний і рекреаційний центр України - місто Рахів. Географічний центр Європи в селі Ділове та Колиба-музей - яскравий побут Гуцульщини.

 • "З полонини пісня лине"

Полонина - віддалене гірське пасовище для випасу худоби, яке часто оспівують в українських народних піснях. Піднявшись високо в гори, можна зануритися в гуцульський побут, ознайомитися з процесом виготовлення справжньої бринзи і насолодитися її смаком.

 • Риболовля в Карпатах

Це ще одна пригода, яка може статися у вашому житті. Вона зовсім поруч, і вже завтра ви можете стояти в кристально чистій воді і отримувати велике задоволення, спостерігаючи за стрибками дикої карпатської форелі. А потім власноруч приготувати її та насолоджуватися смачним обідом на березі річки.

 • Подорож на гору Хом'як

Гора Хом’як (1542 м) - дуже популярний пункт в пішохідних маршрутах вихідного дня. З її вершин відкриваються мальовничі краєвиди на сусідні гори і хребти. Цей куточок Карпат зберіг первозданну природну красу, яку не можуть передати ніякі фотографії. Ви повинні побачити це на власні очі.

 • Подорож на Говерлу

Прийшов ваш час побувати на самій вершині українських Карпат, справжньому символі України - горі Говерлі (2061 м). Похід на Говерлу завжди захоплює величчю пейзажів, які досягають сотні кілометрів. Це можливість випробувати свої сили і побачити Карпатські гори у всій красі.

 • Манявський скит - український Афон

Це славна християнська обитель України. Блаженний камінь, який є давнім житлом ченців. Хресто-Воздвиженський монастир - пам'ятник архітектури XVII в. Манявський водоспад. Пнівський замок - одна з найцікавіших споруд Прикарпаття.

 • Несамовите - найзагадковіше озеро Карпат

Відвідати мальовничу високогірну водойму, овіяну легендами, мріє кожен мандрівник. Цей незвичайний, приголомшливий куточок незайманої природи розташувався на висоті 1750 м на схилі гори Туркул (Чорногірський хребет). Дорогою туди вас вразить неперевершена краса і велич карпатського простору.

 • Львів - національна велич України

Пам'ятник Роксолани в історичному місті Рогатин. Порохова вежа - остання непереборна вежа з багатьох львівських оборонних веж. Екскурсійна прогулянка центром міста Львова. Галицький замок - незабутня подорож в історичне минуле. Загадковий Личаківський цвинтар - історико-культурний музей-заповідник.

 • Хотин. Кам'янець-Подільський

Подорож до старовинної Хотинської фортеці - німого свідка багатьох історичних подій. Величне місто Кам'янець-Подільський - культурний центр Поділля, де збереглися унікальні пам'ятки архітектури. Прогулянка по "старому Кам'янцю" (історико-архітектурний комплекс старого міста і фортеці) запам'ятається надовго.