Корисна інформація для подорожуючих в умовах пандемії COVID-19

 

 

До яких країн можна поїхати українцям? Хто відкрив кордони? Куди поїхати без проходження тестів на COVID-19? Найактуальніша інформація про дозволи і обмеження для мандрівників в умовах пандемії COVID-19 – нижче.

Інтерактивна карта світу для поїздок українців за кордон

Також, наводимо офіційну інформацію ЄС. До яких країн Євросоюзу можуть в'їжджати чи слідувати транзитом громадяни ЄС та громадяни інших країн, які умови і обмеження їх очікують, та куди можна поїхати вільно – дивіться на карті.

Інтерактивна карта Європи для поїздок в країни ЄС

Офіційна карта для туристів від IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту). Тут можна подивитися інформацію про правила в'їзду у країни світу.

Інтерактивна  карта світу від IATA для туристів

Якщо вам потрібно дізнатися, з яких країн можна поїхати в США, а також, на яких умовах – перегляньте карту від U.S. Department of Health & Human Services.

Інтерактивна карта світу для подорожей з/в США

Нагадаємо, в «КИЙАВІА» ви можете оформити страховку від COVID-19 для туристів, дізнатися всі умови і обмеження подорожей в умовах пандемії, проконсультуватися щодо виїзду за кордон.

Зателефонуйте нам за номером цілодобової гарячої лінії 0 800 500 556. Також, ви можете написати на пошту info@kiyavia.com, у Viber та Telegram за номером +380672394519.

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.