Автобусні квитки онлайн Київ - Познань
 
Древнє польське місто Познань дедалі частіше приваблює увагу наших співвітчизників. Це старовинне місто, розташоване в центрі західної Польщі, славиться своєю гостинністю та привітністю. Численні замки, собори та музеї роблять подорожі по ньому незабутніми та захоплюючими. Окрім того місто славиться як осередок студентської культури завдяки розташованому тут університету ім. Адама Міцкевича, який по праву вважається одним з провідних учбових закладів країни. В останні роки чимало українських студентів обирають саме цей університет для продовження навчання за кордоном.
 
Доїхати з Києва до Познані можна комфортабельним автобусом вартістю від 1125,00 грн. Придбати квитки на нього можна безпосередньо на нашому сайті або скориставшись послугами агентів в найблищому до Вас офісі «КИЙ АВІА».
 
Скористайтеся пропозицією експерта "КИЙ АВІА" з подорожей до Польщі -  подбайте завчасно про максимальний комфорт Вашої поїздки до Познані.
  1. Бронювання проживання в готелях Познані за привабливими цінами.
  2. Оренда автомобіля в Познані.
  3. Бронювання трансферів в Познані.
  4. Організація екскурсій в Польщі.
  5. Візова підтримка в Польщу. 
  6. Оформлення обов’язкових полісів медичного страхування.
Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.