Купити автобусні квитки до Ополе

Ополе - столиця Опольського воєводства. Однак, раз на рік місто стає столицею польської пісні. На дошках опольського амфітеатру перші кроки і велику кар'єру розпочинали найвідоміші польські артисти. Національний фестиваль польської пісні, що організовується в Ополі з 60-тих років, домінує в образі міста і сильно вкорінений у його ідентичність.

Ополе є одним із найдавніших міст у Польщі. У 2017 р. відзначався 800-річний ювілей поселення. Історичне багатство тут криється за кожним кутком історичних кам'яниць та в тісних вуличках старого міста.  Символом минулого Ополя є Пястовска вежа XIV століття, що виконувала функції лицарської сторожової вежі. На даний час всередині неї можна переглянути мультимедійну виставу, присвячену історії Ополя, а з вершини помилуватися панорамою міста.

Комфортно доїхати до Ополе з України можна автобусними рейсами: 

  • Харків - Ополе вартістю від 1744,00 грн
  • Львів - Ополе вартістю від 1000,00 грн
  • Київ - Ополе вартістю від 1100,00 грн
  • Запоріжжя - Ополе вартістю від 1950,00 грн
  • Вінниця - Ополе вартістю від 1000,00 грн

 Придбати квитки Ви можете безпосередньо на нашому сайті або скориставшись послугами агентів в найближчому офісі «КИЙ АВІА».

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.