Автобусні рейси з України до Щецина

Старовинне польське місто Щецин часто називають зеленим Парижем півночі, а все тому, що його три головні зіркоподібні площі спроектовані на зразок аналогічних площ столиці Франції.

Не дивлячись на те, що в першу чергу Щецин  розвивається як порт, архітектура його історичної частини не залишить байдужими гостей міста. В величному замку герцогів Померанії постійно відбуваються історичні виставки, концерти камерної музики та музики минулих століть. В будівлі міської ратуші розташувався історичний музей міста, а на Ринковій площі досі зберігся будинок, в котрому народилась імператриця Катерина ІІ.

Комфортно доїхати до Щецина з України можна автобусними рейсами:

 • Стрий - Щецин вартістю від 1500,00 грн.
 • Львів - Щецин вартістю від 1450,00 грн.
 • Київ - Щецин вартістю від 1750,00 грн.
 • Луцьк - Щецин вартістю від 1400,00 грн.
 • Вінниця - Щецин вартістю від 1800,00 грн.

Придбати квитки Ви можете безпосередньо на нашому сайті або скориставшись послугами агентів в найближчому офісі «КИЙ АВІА».

 
Скористайтеся пропозицією експерта "КИЙ АВІА" з подорожей до Польщі -  подбайте завчасно про максимальний комфорт Вашої поїздки.
 1. Бронювання проживання в готелях Польщі за  привабливими цінами.
 2. Оренда автомобіля в Польщі.
 3. Бронювання трансферів в Польщі.
 4. Організація екскурсій в Польщі.
 5. Допомога при отриманні візи для подорожі в Польщу.
 6. Оформлення обов’язкових полісів медичного страхування.
Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.