Місто Жешув

Місто Жешув (укр. назва Ряшів) було засновано, як давньоруське поселення та належало до землі Перемишльської. В сер. XIV ст. було приєднано до Польського королівства і Казимир III дав місту Магдебурзьке право. Неймовірної краси місто з понад 650-літньою історією розкинулось на двох берегах річки Віслок. Приваблює  гостей цікавою архітектурою та історичними пам’ятками, що сконцентровані в зоні старого міста. 

Серед любителів шопінгу великою популярністю користується “Galeria Rzeszow” – один з найбільших торгових центрів в Жешуві. На п’яти поверхах розмістились більше 150 магазинів одягу відомих і популярних брендів, спортивних товарів, мобільної та побутової техніки, ювелірних виробів, аксесуарів, товарів для здоров’я та краси, а також десяток закладів харчування. 

Комфортно доїхати до Жешува з України можна автобусними рейсами: 

  • Харків - Жешув вартістю від 1300,00 грн
  • Львів - Жешув вартістю від 600,00 грн
  • Київ - Жешув вартістю від 900,00 грн
  • Запоріжжя - Жешув вартістю від 1600,00 грн
  • Вінниця - Жешув вартістю від 999,00 грн

 Придбати квитки Ви можете безпосередньо на нашому сайті або скориставшись послугами агентів в найближчому офісі «КИЙ АВІА».

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.