З 1 вересня Єгипет вимагатиме від туристів негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19. Це пов’язано зі зростанням кількості випадків інфікування в деяких країнах. Про це повідомили на офіційному сайті МЗС України. 

Мати з собою негативний результат тесту на коронавірус доведеться всім подорожуючим, старше 6 років, включно із громадянами Єгипту.

Мандрівники зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття, що відповідатиме таким вимогам:

  • Сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою;
  • Сертифікат має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії;
  • Сертифікат не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок;
  • Сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту;
  • У сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR.
  • Сертифікат має бути виданий арабською або англійською мовами.

Громадянам, які прибуватимуть до аеропортів курортних міст Хургада, Шарм ель-Шейх, Марса-Алам та Таба та не матимуть при собі згаданого сертифікату з негативним результатом ПЛР-тесту, буде дозволено провести ПЛР-тест безпосередньо після прибуття у ці чотири аеропорти. Вартість ПЛР-тесту складатиме 30 дол. США.

Якщо вам необхідна консультація, зателефонуйте нам за номером цілодобової гарячої лінії 0 800 500 556. Також, ви можете написати на пошту info@kiyavia.com, у Viber та Telegram за номером +380672394519.

Нагадаємо, наразі більшість країн вимагають, аби у туристів була оформлена страховка від СOVID-19. Оформити страховий поліс на лікування від СOVID-19 можна тут.

 

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.