Кожного року ми проводимо захід для корпоративних клієнтів. Ця зустріч настільки влилася у життя «КИЙАВІА», що стала чимось постійним і природнім. Традиція, що не потребує розмірковувань: «Чи збираємось ми цього року?». Звісно! А як інакше? Так, щоразу ми хочемо здивувати гостей новою концепцією заходу, але суть його залишається незмінною:  показати клієнтам, наскільки вони важливі та цінні для нас.

Цього року ми створили зустріч «таємного клубу особливих клієнтів». Персональне запрошення кожного з гостей, маска для таємності, локація на даху InterContinental Kyiv з панорамним видом на вечірній Київ, атмосфера таємничої елегантності та безкомпромісної обраності. Приналежність до «таємного клубу» бізнес-партнерів – коли ви радше товариші, які пліч-о-пліч вирішують нагальні задачі.

Команда «КИЙАВІА» вірить у таке бізнес-партнерство і робить усе, щоб бути надійними тревел-партнерами. Ми вдячні нашим клієнтам за виклики, за можливість рости, за довіру до нас. І цей захід – привід сказати «дякуємо» за це та за роботу у 2019 році. Ми також дякуємо партнерам івента – компаніям Turkish Airlines та Amadeus. Вони допомогли з організацією цієї зустрічі.

Як пройшов івент для корпоративних клієнтів «КИЙАВІА» 16 грудня – дивіться у фотопідбірці.

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.