Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

KIYAVIA долучилась до проекту «Туристичні кластери 300+», зробивши акцент на розвитку внутрішнього туризму. Презентація співпраці відбулася 31 січня 2019 року у столичному готелі Premier Palace.

Член наглядової ради KIYAVIA Сергій Савюк підкреслив важливість участі компанії у проекті. Співпраця дозволить впроваджувати нові якісні туристичні продукти, та, поєднавши ресурси, створювати потужний механізм розвитку українського туризму.

За словами ініціаторки проекту «Туристичні кластери 300+» Юлії Алєксєєвої, за півроку роботи проекту було створено 18 тревел-кластерів. «Наразі маємо ще більше сотні заявок», — резюмувала вона.

Загалом у планах за 3 роки створити понад 300 кластерів і всю потрібну інфраструктуру для їх ефективної діяльності.

«Наша ключова мета — навчити українців мріяти, будувати амбіційні плани. Ми з сумом дивимось, що українські регіони не мають великих сподівань», — додала Юлія Алєксєєва.

Зазначимо, туристичні кластери — це об’єднання людей, проектів та компаній, які мають на меті розвивати туризм, привабливість окремих регіонів та країни загалом. Таке співробітництво створює нові робочі місця, розвиває інфраструктуру країни, допомагає зберігати об'єкти історичної та культурної спадщини.

Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.