KIYAVIA виступить генеральним туристичним партнером EIF 2019
6 лют. 2019 р., 15:29:00
![](/files/news/EIF2019/%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B5_EIF.png)
KIYAVIA виступить генеральним туристичним партнером Event industry forum 2019. Захід відбудеться у Львові 8-9 лютого.
Серед спікерів форуму – івент-менеджер KIYAVIA Олександр Іванов. Він розповість про особливості організації заходів за кордоном та як українській івент-агенції вийти на європейський ринок.
Event industry forum 2019 націлений зазирнути у майбутнє івент-індустрії, змоделювати компетенції та інструментарій івент-менеджера у перспективі, отримати корисні інсайти та знайомства у івент-ком’юніті.