Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

Чим зайняти дитину на весняних канікулах? Відправте її у квест-тур в Карпати. Це активний, оздоровчий та цікавий відпочинок. 

Квест-тур «Машина часу» відбудеться з 21 по 27 березня. Маршрут: Київ-Івано-Франківськ-Кути.

У програмі туру спортивні заходи, походи у гори, творчі та кулінарні майстер-класи, клуб розмовної англійської, поїздка у Буковель, прогулянки по Івано-Франківську та Коломиї, і багато-багато іншого. 

Ціна поїздки – 6 000 грн.

У неї входить: проживання у комфортабельному таборі (санвузол у кімнаті), 5-разове харчування в ресторані, усі майстер-класи, екскурсійна програма, квитки у музеї, клуб англійської, курс акторської майстерності, медичне страхування.

Додатково оплачується проїзд Київ-Івано-Франківськ-Київ (трансфер поїзд та автобус) – 1400 грн. за дитину в обидві сторони.

Усі деталі можна дізнатися за телефоном 050 567 10 49 – Тетяна Молот.

Також, ви можете заздалегідь потурбуватися про відпочинок дитини влітку. У нас стартувало раннє бронювання путівок у табір в Карпатах «Артек Буковель». Бронюйте поїздку до 1 квітня зі знижкою 12%. Усі деталі тут.

 

Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.