Автобусні квитки до Праги
 
Столиця Чеської республіки Прага є одним з найкрасивіших міст центральної Європи. Численні храми і собори міста, створені у різні епохи та у різних архітектурних стилях, створюють незабутню атмосферу для подорожі та відпочинку. Особливої чарівності додають звуки старовинного органу в центрі міста. З численних пагорбів, на яких розташована Прага, відкривається чудовий вид на річку Влтава та Карлів міст.
 
Гурмани неодмінно оцінять неповторність чеського пива та безлічі різноманітних традиційних закусок до нього в затишних пивницях старого міста.
 
Комфортно доїхати до Праги можна автобусними рейсами:
  • ЛьвівПрага від 1062 грн.
  • КиївПрага від 1785 грн.
  • ВінницяПрага від 1700 грн.
 
Придбати квитки Ви можете безпосередньо на нашому сайті  або скориставшись послугами агентів в найближчому офісі «КИЙАВІА»
 
Скористайтеся пропозицією експерта "КИЙАВІА" з подорожей до Чехії -  подбайте завчасно про максимальний комфорт Вашої поїздки.
  1. Бронювання проживання в готелях Праги за  привабливими цінами.
  2. Оренда автомобіля в Празі.
  3. Оформлення обов’язкових полісів медичного страхування.
Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.