Квитки на автобус до Варшави
 
Варшаву впевнено можна назвати справжньою столицею європейського міста. Тут поєднались і прадавня історія, і велична архітектура, і висока культура.
 
Знайомитись з містом краще з Замкової площі, яка розташована безпосередньо перед Королівським палацом, що вражає своєю величчю ззовні та багатством всередині. 
 
Найдавнішою площею Варшави є площа Ринкова, де відбуваються різноманітні та веселі ярмарки, а в старовину проводились страти злочинців. Атмосфера тут наповнена живою музикою, яка лунає з численних ресторанчиків під відкритим небом.
 
Гостинна, затишна і недорога Варшава стане чудовим місцем для сімейного відпочинку, неквапливих прогулянок і забезпечить Вам романтичний настрій.
 
Комфортно доїхати з України до Варшави можна автобусними рейсами:
  • Київ - Варшава вартістю від 540,00 грн.
  • Херсон - Варшава вартістю від 1220,00 грн.
  • Чернівці - Варшава вартістю від 900,00 грн.
  • Львів - Варшава вартістю від 540,00 грн.
  • Івано-Франківськ - Варшава вартістю від 800,00 грн.
 
Придбати квитки на автобус можна безпосередньо на нашому сайті  або скориставшись послугами агентів в найближчому офісі «КИЙАВІА».
 
Скористайтеся пропозицією експерта "КИЙАВІА" з подорожей до Польщі -  подбайте завчасно про максимальний комфорт Вашої поїздки.
  1. Бронювання проживання в готелях Польщі за  привабливими цінами.
  2. Оренда автомобіля в Польщі.
  3. Бронювання трансферів в Польщі.
  4. Організація екскурсій в Польщі.
  5. Оформлення обов’язкових полісів медичного страхування.
Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.