Автобусні квитки до Лодзі
 
Місто Лодзь – одне з найбільших і розвинених міст держави. Лодзь вважається столицею польського кінематографа (тут знаходиться знаменита школа кінематографії, телебачення і театру, а також музей кінематографії) і центром електронної та текстильної промисловості Польщі. Туристи, що прибувають до Лодзі, відзначають його чіткий, красивий промисловий образ, що складається з індустріальної архітектури і модерністських будинків ХІХ-ХХ століть.
 
Протягом десятиліть Лодзь була місцем проживання росіян, німців, євреїв і самих поляків через що його часто називають «містом чотирьох культур». Центральна вулиця Лодзі - Пьотрковська вулиця - це не тільки місце зосередження більшої частини історичних будівель і пам'ятників міста, це ще і найдовший бульвар в Польщі з більш ніж сотнею магазинів і ресторанів! Тут знаходиться найбільше в Польщі настінне графіті, палаци і особняки, банківські установи, що столітні фабрики. У Лодзі так само є великий ботанічний сад і близько 33 парків.
 
Комфортно доїхати до Лодзі з України можна автобусними рейсами: 
 • Дніпро – Лодзь від 1400,00 грн.
 • Львів – Лодзь від 650,00 грн.
 • Київ – Лодзь від 900,00 грн.
 • Луцьк – Лодзь від 640,00 грн.
 • Вінниця – Лодзь від 950,00 грн.
 
Придбати квитки Ви можете безпосередньо на нашому сайті  або в найближчому офісі «КИЙ АВІА»
 
Скористайтеся пропозицією від "КИЙ АВІА" з подорожей до Польщі -  подбайте завчасно про максимальний комфорт вашої поїздки.
 1. Бронювання та проживання в готелях Польщі за  привабливими цінами.
 2. Оренда автомобіля в Польщі.
 3. Бронювання трансферів в Польщі.
 4. Організація екскурсій в Польщі.
 5. Допомога при отриманні візи для подорожі до Польщі.
 6. Оформлення обов’язкових полісів медичного страхування.
Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.