Старовинне місто Бидгощ є одним з найбільших на теренах східної Польщі  культурним, науковим, економічним та військовим центром. Тут перетинаються важливі автомобільні, залізничні та водні транспортні сполучення країни.
 
Бидгощ - це місто з винятково багатою, різноманітною і дуже бурхливою історією. Спочатку це було дерев’яне місто, яке охороняло переправи через річку Брда. Сьогодні - це сучасний мегаполіс, що динамічно розвивається, з населенням близько 360 тисяч жителів. Протягом віків місто переживало як моменти слави, швидкого розквіту, так і занепаду. Та неодмінно відновлювалося і знову розквітало.
 
Комфортно доїхати до Бидгощі з України можна автобусними рейсами: 
 • Кропивницький - Бидгощ вартістю від 1900,00 грн.
 • Черкаси - Бидгощ вартістю від 1750,00 грн.
 • Київ - Бидгощ вартістю від 1085,00 грн.
 • Вінниця - Бидгощ вартістю від 1550,00 грн.
 • Львів - Бидгощ вартістю від 1150,00 грн.
 
Придбати квитки Ви можете безпосередньо на нашому сайті  або скориставшись послугами агентів в найближчому офісі «КИЙ АВІА»
 
Скористайтеся пропозицією експерта "КИЙ АВІА" з подорожей до Польщі -  подбайте завчасно про максимальний комфорт Вашої поїздки.
 1. Бронювання проживання в готелях Польщі за  привабливими цінами.
 2. Оренда автомобіля в Польщі.
 3. Бронювання трансферів в Польщі.
 4. Організація екскурсій в Польщі.
 5. Допомога при отриманні візи для подорожі в Польщу.
 6. Оформлення обов’язкових полісів медичного страхування.
Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.