Звертаємо увагу українських туристів, що їдуть до Єгипту, Чорногорії або Хорватії. На подорожувальників чекають нові правила в’їзду/виїзду, пов'язані із недопущенням поширення COVID-19.

Єгипет, Чорногорія

Туристи, що повертаються з Єгипту або Чорногорії, мають встановити застосунок «Дій вдома» під час проходження паспортного контролю. Далі – проходження із застосунком 14-денної домашньої самоізоляції або здача ПЛР-тесту в одній зі спеціально сертифікованих лабораторій. Турист може припинити самоізоляцію достроково, якщо результат тесту буде негативним. 

Лабораторія внесе результат дослідження в електронну систему ЦГЗ, а ці дані синхронізуються із застосунком «Дій вдома». Після того, коли підтвердиться негативний результат, застосунок повідомить про можливість достроково припинити режим самоізоляції.

Хорватія

Туристи, які в’їжджають в Хорватію, обов’язково мають пред’явити результат негативного ПЛР-тесту, який було зроблено не раніше, ніж за 48 годин (рахується від часу взяття забору до прибуття на прикордонний перехід). Результат тесту треба роздрукувати у двох екземплярах. Зазначимо, тест можна здати просто в аеропорту «Бориспіль» на 48 стійці терміналу D (2100 грн за особу).

Нагадуємо, наразі більшість країн вимагають, аби у туристів була оформлена страховка від СOVID-19. Оформити страховий поліс на лікування від СOVID-19 можна тут.

 

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.