Для мандрівників, що планують відвідати ОАЕ, діє ряд правил. Всі туристи, які прибули в Дубай:

  • повинні дотримуватися всіх правил і умов, встановлених урядом країни – надягати маску і тримати дистанцію від людей, як мінімум 1,5 м.
  • мати при собі негативний результат тесту на COVID-19, отриманий не раніше ніж за 96 годин до вильоту в лабораторії, затвердженні урядом ОАЕ або в одній з лабораторій, зазначених тут

Будь ласка, зверніть увагу:

  • тест повинен бути англійською або арабською мовою. Цифрові копії на мобільному телефоні не приймаються.
  • потрібно мати при собі заповнений бланк «Декларація про стан здоров'я». Бланк повинні видавати співробітники авіакомпанії на борту літака.
  • мати при собі діючу міжнародну медичну страховку, яка покриває лікування коронавірусу. В даному випадку переклад на англійську або арабську не обов'язковий.
  • всім туристам потрібно буде завантажити на смартфон спеціальний додаток з функцією геолокації для відстеження переміщень і оперативного зв'язку з медичними закладами у разі виявлення коронавірусної інфекції. Туристи повинні завантажити додаток COVID19 - DXB Smart App (Apple App Store або з Google Play Store) і зареєструватися в Управлінні охорони здоров'я Дубая до поїздки в Дубай.
  • додатково всі туристи будуть проходити безкоштовне тестування на COVID-19. Якщо результат нового тесту виявиться позитивним, туриста відправлять в клініку або обсерваторію. Перебування в клініці повинно покриватися страховкою, в іншому випадку всі витрати оплачує сам турист. Очікувати результат тесту в аеропорту не потрібно. Турист після здачі аналізу може їхати в свій готель і відпочивати без всяких обмежень.
  • зберігайте негативний результат тесту на COVID-19, привезений зі своєї країни, до заселення в готель, так як деякі готелі (на свій розсуд) вимагають пред'явити цей тест при заселенні.

Нагадаємо, оформити страховий поліс на лікування від СOVID-19 можна тут

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.