За офіційною інформацією Міністерства охорони здоров'я Туреччини з 15.03.2021 змінилися  правила в'їзду до країни - скасували вимогу щодо обов'язкового заповнення паперової COVID-форми на всіх рейсах до Туреччини. Натомість зараз всім мандрівникам необхідно заповнювати спеціальну електронну анкету:
  • “Form for Entry to Turkey” доступна до заповнення декількома мовами на сторінці https://register.health.gov.tr/.
  • Не раніше ніж за 72 години до прибуття  в Туреччину необхідно відповісти на всі запитання в анкеті.
  • Анкета містить запитання про особисті дані мандрівників, адресу перебування в Туреччині, контакти для зв'язку та інше.
  • Анкету необхідно роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої та пред'явити при реєстрації на рейс до Туреччини.
  • Після заповнення анкети, система надасть код, який можна використовувати як HES код в Туреччині для входу в аеропорт, торгові центри, тощо.
 
Виключенням з правила є лише транзитні пасажири, якщо вони не будуть залишати транзитну зону аеропорту.
 
Наразі ще невідомо про конкретні випадки та санкції з боку турецької влади  щодо туристів, які знехтували офіційною вимогою. Однак пам'ятайте - наявність  анкети може бути перевірено при перетині кордону в Туреччині. У разі відсутності або надання в анкеті інформації, що вводить в оману, мандрівнику можуть навіть відмовити у  в'їзді до країни
 
Тревел-експерти “КИЙ АВІА” допоможуть забронювати тур до Туреччини та завчасно пересвідчаться, що всі необхідні для вашої мандрівки формальності дотримані.

Забронюйте тур до Туреччини

Всі актуальні ціни на тури до Туреччини з вильотом з Вашого міста перевіряйте онлайн або зателефонуйте тревел-експерту “КИЙ АВІА” з подорожей до Туреччини.

Тревел-експерт з подорожей до Туреччини:

Інна Іщенко

тел.:+38 (067) 113-81-33

Відгуки про відпочинок в Туреччині

Рейтинг:  1 відгуків

Ваша оцінка:

Ваше І'мя:

Ваш коментар:

BIUS


Залишилось символів:

17.03.2021

Дякую, дуже вчасна новина для подорожі в Туреччину.

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.