Авіакомпанія Turkish Airlines повідомила про відкриття нового напрямку. З 30 грудня 2019 року літаки авіаперевізника літатимуть до китайського міста Сіань.

Це вже четвертий пункт в мережі польотів Turkish Airlines на материковому Китаї. Авіакомпанія вже літає у Пекін, Шанхай і Гуанчжоу. Спочатку рейси в Сіань будуть здійснюватися тричі на тиждень. У майбутньому заплановано збільшити їх частотність. Міжнародний аеропорт Сіань Сяньян (XIY), куди будуть прилітати літаки Turkish Airlines, розташований в 41 км від центру міста.

Сіань – одне з найдавніших китайських міст, вік якого понад 3000 років. Сіань був столицею Китаю протягом 13 династій. Тоді він називався Чан'ань, що в перекладі означало «стародавній світ». Це місто відоме, в першу чергу, своєю «Теракотовою армією». Так прийнято називати поховання понад 8000 повнорозмірних теракотових статуй китайських воїнів і їх коней. «Теракотова армія» «несе варту» біля мавзолею імператора Цінь Ши Хуан-ді.

Купити квитки в Сіань можна в офісах компанії «КИЙАВІА» і по телефону 0 800 500 556 (556)

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.