FlixBus
 
FlixBus, найбільший оператор автобусних перевезень Європи, відкрив продажі на своїй першій зеленій внутрішній лінії по Україні, автобуси якої мають фірмове брендування та повні стандарти FlixBus. Маршрут пролягає від Затоки та Одеси, через Київ та Львів, до гірських курортів Буковель та Драгобрат (зупинки Поляниця та Ясіня).
 
На поїздки до 9 червня діє знижка – квитки можна придбати від 135,00 грн (кількість акційних квитків обмежена). До 13 червня автобуси курсуватимуть 5 разів на тиждень, а починаючи з 14 червня – щоденно.
 
Лінія має зручний розклад для ключових відрізків. Так, виїхавши з Києва о 6:55 ранку, вже о 12:50 можна приїхати до Одеси, а о 14:30 до Затоки. Так само у зворотньому напрямку – при виїзді із Затоки о 15:00, прибуття до Києва о 22:50, о 6:15 – до Львова, о 10:35 – до с. Поляниця (Буковель). Назад з Поляниці автобус відправляється о 19:25, заїжджає до Львова о 23:30, а о 6:50 наступного дня – прибуває до Києва. Через 6 годин о 12:50 можна бути вже в Одесі, а о 14:30 – в Затоці.
 
На новій лінії працюватимуть автобуси Neoplan, які мають фірмове зелене брендування FlixBus. Кожен автобус відповідає високим стандартам компанії щодо комфорту, наприклад:
  • зручні сидіння з розширеним місцем для ніг
  • електричні розетки 
  • безкоштовний Wi-Fi 
  • туалет у салоні
  • кондиціонер
  • регулярна дезінфекція салону
 
Водії одягнуті у фірмову зелену форму та пройшли навчання від фахівців FlixBus.
 
Квитки на дані рейси можна придбати в найближчому офісі «КИЙ АВІА»
Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.