Купуючи авіаквитки на рейси авіакомпанії YanAir, пасажир отримує не лише переліт до Батумі, а ще й додаткові послуги щодо тестування на COVID-19 в Грузії.

  • Кожний пасажир отримує в Грузії персонального менеджера Synevo, який допоможе у виборі місця і часу проходження тесту на COVID-19. По всій території Грузії налічується 30 лабораторій Synevo.
  • Також є можливість викликати представника Synevo до місця перебування пасажира і пройти тест на місці всією сім’єю. І без черги!
  • Оплата тесту на вибір: карткою або готівкою.

Результати тесту пасажир зможе отримати на електронну пошту або особисто у відділенні Synevo. Просто необхідно зателефонувати в Synevo в Грузії та сказати, що він пасажир YanAir Airlines. Номер телефону буде зазначено у квитку.

До речі, ще один сюрприз! В авіаквитку, який необхідно показати працівнику Synevo, вже вказана вартість тесту і для пасажира вона зі знижкою.

На цьому сюрпризи не закінчуються! Якщо переліт груповий - додаткова знижка на групове тестування гарантована.

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.