Якщо ви знаєте способи виживання в екстремальних ситуаціях, це дуже добре. Однак, чи всі ці методи дійсно допоможуть вам захистити своє життя? Адже більшість з них не більше ніж вигадка. Тому потрібно грунтовно подумати перед тим, як повірити, що саме цей спосіб визволить вас з біди. Адже більшість способів-небилиць з легкістю розбиваються в пух і прах шкільними знаннями.

Розглянемо вісім таких способів, які настільки міцно увійшли в наше життя, що ми навіть і не замислюємося щодо їх неправдоподібності - для нас вони стали такими собі «аксіомами».

Міф перший. Якщо на вас напав ведмідь, прикиньтеся мертвим

Не факт, що вас це врятує. Все залежить від ведмедя, з яким вам "пощастило" зустрітися. Але сподіватися на те, що звір поплеще вас дружньо по плечу і піде далі у своїх справах, теж не варто. Якщо це буде грізлі, і ви будете на його території, то він, швидше за все, накинеться на вас. Однак якщо грізлі зрозуміє, що ви не є для нього небезпечним, то він навряд чи зачепить вас. Тоді, можливо, такий «креативний» спосіб вирішення проблеми і допоможе вам. Але треба розуміти, що грізлі, ви, швидше за все, не зустрінете на наших землях.

Набагато частіше можна наткнутися на бурого ведмедя, а ось він ні з ким церемонитися не стане. Пара ударів потужної лапою - і ваш дух летить до праотців. Так що в такому випадку вам доведеться відчайдушно боротися за своє життя.

Міф другий. Воду потрібно кип'ятити близько 10 хвилин, і тоді вона буде абсолютно безпечна для організму

Цілковита нісенітниця. Як тільки вода закипить, гинуть абсолютно все злотворні мікроорганізми, а деякі гинуть ще до цього. Так що, продовження цього дійства - безглуздо.

Міф третій. Вмираєш від спраги - пий свою сечу

Звичайно, якщо ви у відчайдушній ситуації, тоді до цього способу вдатися можна. Але краще так не робити. Ні, пити світлу сечу можна, так як вона складається на 95 відсотків з Н20, тобто з води. Однак чим частіше ви це робите, тим більше токсини зашкодять організму, зокрема ниркам.

До теперішнього часу ніхто так і не зміг визначити ту межу, коли використання сечі «в благих цілях» приносить користь, а не шкоду.

Міф четвертий. Дитинчата гримучих змій менш небезпечні, ніж дорослі гримучі змії

Значна більшість молодих гримучих змій майже не контролюють отруйні залози, і завжди вводять всю отруту, наявну в їх залозах. Особини, які вже подорослішали, найчастіше впорскують лише частину дози отрути, а іноді і зовсім не вводять жодної краплі отрути.

Міф п'ятий. Перебуваючи в пустелі, Ви можете пити воду з кактуса

Пустыня

У м'якоті опунції і деяких інших бочкоподібних кактусів є трохи рідини, яка теоретично не принесе особливої шкоди організму, проте розплата за вживання «кактусової води» занадто висока - хімічний склад рідини може викликати діарею і блювоту, що в свою чергу викликає прискорення процесу зневоднення.

Найкращим варіантом у даному випадку буде пошукати воду в ущелинах скель.

Міф шостий. Мох, що росте на дереві, вказує на Північ

Мох може рости на будь-якій стороні дерева, особливо в темному вологому лісі або біля води. Сторони світу краще пошукати по осиці. Це дерево виділяє особливий сонцезахисний крем у вигляді порошку. Так ось, де його більше - там знаходиться південь.

 

Міф сьомий. Для лікування обморожень, розтирайте обморожену тканину снігом або занурюйте її в холодну воду

Це може спричинити за собою нові пошкодження. Тому краще ополіскувати обморожену ділянку тканини теплою водою, але ні в якому разі не розтирати. Якщо ви впевнені, що після цього уражена зона не замерзне знову, то сміливо можете скористатися таким засобом.

Рейтинг:  0 відгуків

Ваша оцінка:

Ваше І'мя:

Ваш коментар:

BIUS


Залишилось символів:

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.