САНАТОРІЇ ТА КУРОРТИ УКРАЇНИ

ВІДПОЧИНОК ТА ЛІКУВАННЯ В ПОЛЯНІ

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

 

Ціна від 1260 грн/доба

 

Мінеральні води * Бальнеологія * Комфортний відпочинок на природі

Забронювати путівку

 

Поляна - невеличке затишне село, розташоване в мальовничому куточку Закарпаття в обрамленні величних гірських вершин і вікової зелені реліктових лісів.

Широку популярність як бальнеологічний курорт Поляна отримала завдяки місцевим мінеральним водам «Поляна Купель», «Поляна Квасова» і «Лужанська», які за своїм складом схожі з водами Боржомської ущелини. Застосування цих вод показало прекрасні результати при лікуванні цілого ряду захворювань і є в основі питного лікування на курорті Поляна.

Поєднання унікальних мінеральних джерел з природними красотами і цілющим гірським повітрям робить Поляну ідеальної здравницею і постійно приваблює сюди тисячі туристів як з України, так і з інших країн.

ПРОПОНУЄМО ПУТІВКИ В САНАТОРНО-КУРОРТНІ ГОТЕЛІ ПОЛЯНИ

 • Рекреаційний комплекс Solva Resort & SPA
  с. Поляна (Закарпаття)

  Рекреаційний комплекс Solva Resort & SPA

  від 2470 грн / доба

  В оздоровчому центрі курорту пропонують різні лікувально-відновлювальні комплекси. До них входять програми для очищення організму і поліпшення обміну речовин, а також біорегулююча терапія, основою яких є цілюща мінеральна вода «Поляна Квасова».

 • Оздоровчий комплекс «Сонячний»
  с. Поляна (Закарпаття)

  Оздоровчий комплекс «Сонячний»

  від 1500 грн

  Санаторій «Сонячний», маючи всю необхідну інфраструктуру і власну медичну базу, надає своїм гостям повний набір послуг для відпочинку, лікування та оздоровлення. Тут є все для комфортного і якісного відпочинку

 • Ruta Resort Polyana
  с. Поляна (Закарпаття)

  Ruta Resort Polyana

  від 4100 грн.

  Готель компанія Ruta resort це 30 річний досвід в сфері готельно-ресторанно обслуговування. Ruta resort Polyana розташований в чарівному місці серед гір курорту Поляна біля озера, де пропонує вам провести відпочинок та всі види заходів корпоративних по типу “all inclusive” в Україні, на Закарпатті.

Що лікують на курорті Поляна

Основою курортного лікування в Поляні є місцева мінеральна вода. Вона не має запаху, а завдяки високій мінералізації і насиченості природною вуглекислотою має характерний кислуватий смак, який нагадує квас.

Спеціалізація місцевих здравниць обумовлена ​​цілющими властивостями води, які найкраще проявляються при лікуванні гастроентерологічних захворювань.

Потужний лікувальний ефект спостерігається у пацієнтів з порушеннями в роботі шлунково-кишкового тракту і допоміжних органів травної системи - печінки і жовчного міхура, а також патологій обміну речовин: гепатитів, гепатозів, дискінезій, лужних гастритів, сольових діатезів, цукрового діабету тощо.

Хороша динаміка спостерігається при лікуванні видільної системи організму, зокрема таких хвороб як пієліт, цистит, сечокам'яна хвороба, а також під час відновлювального періоду після перенесених операцій з видалення каменів.

Крім перерахованих захворювань, тут надають допомогу хворим з ішемією, артритом, артрозом і тим, хто потребує проходження курсу реабілітації після інсультів і інфарктів.

Прийом місцевої мінеральної води позитивно позначається на очищенні організму від шлаків, радіонуклідів тощо.

Окремі терапевтичні курси спрямовані на лікування і відновлення репродуктивної функції у жінок.

Як і всі інші види лікування, бальнеологічні процедури мають свої протипоказання: знижена кислотність, ниркова недостатність, гіпотеріоз, схильність до алергічних дерматитів, злоякісні захворювання ШКТ.

Захворювання, які показано лікувати на курорті Поляна

 • Хронічний гастрит із секреторною недостатністю у фазі ремісії, хронічні коліти, ентерити, ентероколіти у стадії ремісії або згасаючі загострення.
 • Хвороби оперованого шлунка: після операцій у зв'язку з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки при наявності демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому.
 • Рефлюкс-езофагіти, гастрити і гастродуоденіти, виразкові хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки (при відсутності стенозу та підозри на пухлинний процес).
 • Інші захворювання кишечника і очеревини: перигастрити, перидуоденіти, перигепатити, перихолецистити.
 • Захворювання печінки - (гепатози, персистуючі, холестатичні гепатити) захворювання жовчовивідних шляхів (дискінезії за гіпо-, гіпертонічним типом, мікрохолелітіаз), стани після холецистектомії без порушення прохідності жовчних шляхів, дуодено-гастральний рефлюкс, стани після перенесеного вірусного гепатиту в неактивній фазі (через 1-3 місяці після зникнення жовтушності).
 • Цукровий діабет легкого та середнього ступеня у стані компенсації без ухилу до ацидозу.
 • Дисфункції кишечника, гіперхолестеринеміі, гіпертригліцеридеміі.
 • Хронічні панкреатити - латентний або рецидивуючий.
 • Сечові діатези, розчинення каменів, стан після операцій на сечовивідних шляхах без виражених порушень їх прохідності, особливо на тлі кислого рН сечі, цистити, пієліти, пієлонефрити, сечокам'яна хвороба (оксалурія, уратурія).
 • Імунодефіцити (зокрема викликані променевою хворобою).
 • Гінекологія - (запальні гінекологічні захворювання). Лікування способом зрошення.
 • Кардіологія (вегето-судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, гіпертонії).
 • Дезинтоксикація (очищення від різного роду хімічних і радіоактивних шлаків).

Мінеральні води «Поляна Квасова» та «Поляна Купель»

 

Славу курорту Поляна складають мінеральні води «Поляна Квасова» і «Поляна Купель», які за своїм складом і лікувальними властивостями дуже схожі з водами з Боржомської ущелини в Грузії. Вони успішно застосовуються для профілактики і лікування порушень травної, ендокринної та сечостатевої систем, а також для реабілітації пацієнтів, які нещодавно перенесли операції на органах травлення.

«Поляна Квасова» – показана 75-80% всіх гастроентерологічних хворих, які потребують санаторного лікування.

«Поляна Купель» благотворно впливає на весь організм, зокрема сприяє очищенню його від шлаків, токсинів, солей важких металів, нітритів, нітратів, інших інгредієнтів. Також високоефективна при лікуванні цукрового діабету, подагри, поліартритів, остеохондрозу, супутніх захворювань дихальних шляхів.

Читати детальніше

Відпочинок в Поляні

Мальовнича гірська долина, де розташоване курортне селище Поляна, прекрасно підходить як для спокійного, так і для активного відпочинку в будь-який час року. Прогулянки по реліктовим лісам і неповторні краєвиди, що відкриваються з гори Кичера, Боржавського і Оленівської перевалів, чудово доповнять і прикрасять оздоровчу частину відпочинку. Дітей особливо порадує і зацікавить знайомство з різноманітною і унікальною фауною. Тут можна побачити блакитних сойок, дятлів, білок, диких кіз, оленів і навіть рідкісну саламандру плямисту, зустріти яку тепер можна тільки в Карпатах.

Крім природних красот, цей край має багате, наповнене легендами і переказами, минуле. В околицях Поляни знаходиться кілька історичних пам'яток, які варто відвідати:

 • Дерев'яна Михайлівська церква (1588) в Сваляві
 • Стара дерев'яна церква в с. Уклин
 • Історичний музей у Сваляві.

 

Гірськолижні розваги

А Ви знаєте, що Поляна є не тільки бальнеологічним, але ще і гірськолижним курортом? Приїжджайте сюди взимку і особисто переконайтеся, що тут можна провести приємний і корисний відпочинок, поєднуючи курс лікування і зимові види спорту.

У Поляні і її околицях знаходиться кілька гірськолижних трас, на яких можуть кататися як досвідчені лижники, так і новачки. Як і на всіх гірськолижних курортах, тут також є пункти прокату лижного спорядження та лижна школа з інструкторами для початківців.

Траси обладнані бугельними підйомниками і сніговими гарматами, що дозволяє кататися незалежно від того, сніжна зима чи ні.

Крім лижного спорту, тут можна зайнятися сноубордингом, катанням на ковзанах, санчатах і снігоходах.

Як дістатися до Поляни

Поляна знаходиться за 10 км від райцентру Свалява, зручно доїхати залізницею до станції Свалява, а далі автобусом або маршруткою до кінцевого пункту. Автостанція знаходиться поблизу залізничного вокзалу в Сваляві.

Санаторії та пансіонати в Поляні часто зустрічають прибулих на лікування біля залізничного вокзалу. Маршрутні таксі послідовно доїжджають до санаторіїв "Кришталеве джерело", "Квітка полонини", "Поляна", "Сонячне Закарпаття". До Сваляви можна доїхати також автобусами зі сторони Львова, Івано-Франківська, що їдуть через Стрий в сторону Ужгорода або навпаки в сторону м. Львів. 

На сайті КИЙАВІА можна подивитись розклад руху або придбати квитки на автобус або залізничні квитки

Поляна на карті
В регіоні поширений туризм

СХОЖІ ПРОПОЗИЦІЇ. САНАТОРІЇ ТА ГОТЕЛІ СХІДНИЦІ

 • Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 4*
  Східниця (Карпати)

  Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 4*

  4510

  Широкий спектр послуг, гостинність персоналу, щира турбота про гостей, увага до деталей, вигідне місце розташування, цілющі властивості мінеральних вод і Ваш гарний настрій – запорука відмінного відпочинку.

 • Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 5*
  Східниця (Карпати)

  Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 5*

  6710

  Комфортні номери, професійне та якісне лікування, відмінний сервіс, нескінченна кількість послуг, що надаються тут, дадуть можливість сповна насолодитися відпочинком. А мальовнича гірська природа, разом з лікувальними водами будуть чудово сприяти оздоровленню.

 • Лікувально-оздоровчий готель «Київська Русь»
  Східниця (Карпати)

  Лікувально-оздоровчий готель «Київська Русь»

  від 3100 грн

  «Київська Русь» пропонує своїм гостям сучасні комфортабельні номери, послуги власного медичного центру і розкішну аква-зону з басейнами, саунами і спа-салоном. Готель володіє низкою престижних національних та міжнародних нагород і премій.

 • Лікувально-оздоровчий готель «ТуСтань»
  Східниця (Карпати)

  Лікувально-оздоровчий готель «ТуСтань»

  від 3240 грн

  Сучасна комфортна будівля з затишними номерами, наявність власного медичного центру і бювету мінеральних вод, висококласний сервіс і щира гостинність персоналу комплексу гарантують незабутній відпочинок в унікальному курортному регіоні Східниця.

 • СПА Готель «Осоння Карпати»
  Східниця (Карпати)

  СПА Готель «Осоння Карпати»

  від 2600 грн

  СПА Готель «Осоння Карпати» пропонує своїм гостям сучасні комфортабельні номери, оздоблені деревом, послуги власного медичного центру, цікаві розваги для дітей та дорослих на природі.

Забронювати апартаменти

Тут Ви можете поставити запитання або залишити коментар і менеджери КИЙ АВІА незабаром вам зателефонують.

ФАХІВЕЦЬ ПІДРИМКИ ПРОДАЖІВ ПО ГОТЕЛЯХ УКРАЇНИ

ФОРМА БРОНЮВАННЯ

Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей і відповість на всі ваші запитання

1 дорослих,

Дорослі

З 12 років

Діти

До 11 років

*Поля, обов'язкові до заповнення

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.