Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

«Артек Буковель Озерний»

 

 

Походи, екстрим, пісні біля багаття – це відпочинок у таборі «Озерний»! «Артеківці» проживатимуть у 300 метрах від гірського озера у сучасних наметах, розміщених на спеціальному майданчику з усіма зручностями. Один намет розрахований на 4 людини. Біля майданчику є медичний корпус з лікарями на цілодобовому чергуванні.

В «Озерному» діти їстимуть 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечерю, другу вечерю. Збалансоване меню  розроблено за стандартами харчування дітей у таборі.

Педагогічно-розважальна програма табору розрахована на дітей  12-17 років. Серед активностей: заняття з техніки гірського туризму, туристичні змагання, творчі, спортивні та інтелектуальні конкурси, геокешинг та багато іншого. Детальніше про програму можна дізнатися тут.

Заїзд

Виїзд

К-сть днів

Вар-сть путівки

Вар-сть зі знижкою

21.06.2019

29.06.2019

9/8

6040

5738

30.06.2019

08.07.2019

9/8

6040

5738

09.07.2019

17.07.2019

9/8

6040

5738

18.07.2019

26.07.2019

9/8

6040

5738

27.07.2019

04.08.2019

9/8

6040

5738

05.08.2019

13.08.2019

9/8

6040

5738

14.08.2019

22.08.2019

9/8

6040

5738

АРТЕК БУКОВЕЛЬ «ОЗЕРНИЙ»

2 зміна «Компас вказує на "Озерний"»
21.06 – 29.06

Що таке пригоди? Це літні канікули у дитячому таборі Артек Буковель «Озерний». Гори, друзі, море незабутніх вражень – ось відповідь на те, куди відправити дитину влітку.

У таборі «Озерний» немає місця нудьгуванню: вожаті та артеківці завжди готові осягати нове. На дітей чекатимуть заняття з техніки гірського туризму: альптехніка, скеледром. А ми в’язатимемо вузли, шукати скарби у загадковому лісі, спілкуватися з друзями. Це дозволить юним артеківцям стати відповідальнішими та сміливішими, знаходити рішення у різних ситуаціях, проявляти позитивні якості, розвивати навички лідерства. І все це серед природи мальовничих гір!

Купити путівку у табір «Озерний» – це крок до відкриття неймовірного відпочинку у Карпатах. Ваша дитина стане частинкою артеківської історії!

3 зміна «Навколо "Озерного" за 9 днів»
30.06 – 8.07

Дитинство – чи не найщасливіший період життя. Коли ми згадуємо про дитячі роки – на обліччі з’являється посмішка. Путівка у дитячий табір Артек Буковель – саме те, що потрібно майбутнім мандрівникам, сильним дослідникам, підкорювачам вершин. У таборі Артек Буковель друзі та вожаті завжди поруч, а головне правило туристів: «Завжди допомагайте одне одному!».

А тепер трохи про програму «Навколо "Озерного" за 9 днів». Це марафон, націлений на підкорення вершин українських Карпат, а також на участь у спортивних змаганнях з артболу, катання на велосипедах, катамаранах, долання командно-туристичного маршруту «Артеківська гонка».

Ну і, звісно, на хлопців та дівчат чекатимуть вечори, проведені зі своїм загоном біля багаття. Це легендарна артеківська атмосфера, яка запам’ятається на усе життя.


4 зміна «Фото-турист в Карпатах»
9.08 – 17.08

Щороку усе актуальнішим стає питання, як поводити себе на лоні дикої природи. Чи може людина загартувати дух у протистоянні з відкритою територією? Чи готова бути один на один з горами? Артеківців-озерників готують до підкорення вершин та пошуків методів їх подолання.  Дітей чекатиме безліч позитивних емоцій, туристичних подорожей, і багато фотографій! Більш того, артеківці під час зміни позмагаються за звання «Фотозагін».

Діти зануряться у туристичну справу: вчитимуться орієнтуватися на місцевості, надавати домедичну допомогу, пакувати рюкзак, розводити багаття. Усі знання будемо закріплювати на практиці під час гірських походів – із своїми загонами та вожатими.

Окрім туристичної підготовки, діти зможуть відпочити біля вогнища в затишній компанії, насолодитись атракціонами і взяти участь у запальних дискотеках та заходах. Справжні туристи вміють релаксувати. І діти в цьому переконаються!


5 зміна «100% туризму»
18.07 – 26.07

Літні будні вашої дитини не дуже цікаві та насичені? Часом хлопцям та дівчатам здається, ніби літні канікули тривають задовго, а їм нічим себе розважити. І дійсно, спробуйте відпочити зовсім в іншому темпі – насиченому, яскравому, драйвовому. Чекаємо на суперзміні в Артек Буковель «Озерний» – туристичній! 

Дитина зможе оволодіти секретами туристичної справи, вирушити у гірський похід, навчитися встановлювати намет, організувати із загоном творчий виступ. А також – взяти участь у спортивних змаганнях, покататись велосипедах, катамаранах. Увечері на артеківців чекатиме душевна атмосфера навколо вогнища чи драйвові ритми дискотек.

Дитина повністю змінить своє уявлення про межі активного літнього відпочинку, бо «Озерний» подарує їй «100% туризму»!


6 зміна «GPS навігація. Точна локація - «Озерний»
27.07 – 4.08

Ви знаєте, що літо у Карпатах – особливе? А у літнього табору Артек Буковель особливі традиції. Оголошуємо «Літо без обмежень» у дитячому таборі «Озерний»!

Подаруйте дитині насичений та активний відпочинок, яскраві враження, емоції. «Озерники» поринуть у світ туризму, що сповнений новими цікавими відкриттями та звершеннями. Разом з тим, на артеківців чекатиме потік творчості. Хто б не бажав виступити на сцені з друзями або влаштувати вечірку з караоке?

Перлиною зміни стане розіграш кубка Артек Буковель – з лайтболу та артболу. На заходах будуть присутні почесні зірки зі світу спорту в рамках свята «Буковельські рекорди». Під час майстер-класів спортсмени розкажуть про свої рецепти досягнення успіху, а артеківці зможуть дізнатися про особливості спортивного життя!

«Озерний» – не просто літній табір для дитини. Це шанс відкрити нові здібності!


7 зміна «Схема маршруту на мапі Артеку»
5.08 – 13.08

Хто найсильніший і найкмітливіший? Звісно, артеківці! Відпочивальники дитячого табору «Озерний» встановлюватимуть нові рекорди! Вершини вище, рух швидше, знання туристичної справи краще. Це означає, що «озерники» вирушають у «Артеківський маршрут»!

Протягом зміни, окрім подалання маршруту, діти гратимуть у аерохокей та боулінг, кататимуться на велосипедах та катамаранах. Також діти вирушать у походи до мальовничих Карпат, здобуваючи вагомий досвід перебування в горах наодинці з природою. Поряд з юними туристами буде яскрава артеківська атмосфера. Після довгих подорожей діти відпочиватимуть разом з друзями та вожатими на масовці чи дискотеці. Також загони проводитимуть затишні вечори біля великого багаття.

На шляху табірного життя в Артек Буковель точно не буде сумно. Цією стежкою рухаються сотні дітей України та усього світу. Вони обрали відпочинок на планеті Артек Буковель і назавжди стали частиною сім’ї артекіців!

8 зміна «Озерний Артек: з туризмом назавжди»
14.08 – 22.08

Більшість артеківців асоціюють табір Артек Буковель «Озерний» з активним відпочинком, походами в гори та незабутніми пригодами! Дійсно, усе це – невід’ємні ознаки «озерного» стилю життя. 

Запрошуємо вашу дитину завершити сезон літнього відпочинку 2019 на важливу зміну. Її кульмінацією стане підйом на гору Говерла – найвищу вершину України. А здійснювати похід будемо одразу перед святом – Днем Незалежності України. Тому ця подія буде особливо почесною. 

Поряд із дітьми будуть вожаті та друзі. Вони наповнять зміну особливими враженнями, які можуть виникати тільки тут – в Артек Буковель! Це дивовижна суміш з туристичних заходів, творчих виступів та яскравих масовок! Давайте до нас!

ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ
ЗІ ЗНИЖКОЮ

Забронювати зі знижкою

Зв'яжіться з нами для того, щоб отримати додаткову інформацію та забронювати путівку.

Відділ внутрішнього туризму

Контактна особа: Тетяна Молот

Телефон: +38 (067) 756 44 58

Телефон: 0 800 500 556

*Поля, обов'язкові до заповнення