Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

Київ - столиця України

  • Авіаквитки
  • Автобуси
  • Залізниця

Київ – столиця України та одне з найстаріших міст Європи, засноване щонайменше 1500 років тому. Сучасне європейське місто здатне здивувати будь-кого – від любителів природної краси, архітектури та визначних пам'яток до тих, хто віддає перевагу більш насиченому та активному відпочинку.

Київ побудовано на схилах живописної річки Дніпро, що дає можливість милуватися неповторними панорамами мегаполісу. Поряд із численною кількістю сучасних хмарочосів, торгівельно-розважальних та бізнес-центрів розташовані цікаві історичні будівлі, пам'ятки мистецтва й архітектури, тихі вузькі вулички із своєю історією та неповторним шармом. Тут велика кількість зелених скверів, парків, фонтанів, музеїв, університетів, храмів, театрів, кафе, ресторанів та клубів на будь-який смак.

Як кожна столиця, Київ живе насиченим та бурхливим життям – розвивається, реконструюється, стає кращим, але одне залишається незмінним – бажання вивчати це місто та кожного разу відкривати його з іншого боку.

Цікаві факти про Київ

Каштан

Неофіційний символ міста Київ. Багато туристів люблять відвідувати Київ у травні, коли квітнуть каштани.

Київ – одне з найдавніших міст Східної Європи,

який зіграв важливу роль в розвитку середньовічної східнослов’янської цивілізації.

Досі невідома точна дата заснування Києва, проте у 1982 році місто відзначило своє 1500-річчя.

Київ входить в топ-10 найбільших міст Європи

Києво-Печерська лавра

Національний історико-культурний заповідник Києво-Печерська лавра відвідує понад 1 млн туристів щороку.

Монумент «Батьківщина-мати»

розташований на території Національного меморіального комплексу «Музей Великої Вітчизняної Війни», входить до п'ятірки найвищих скульптур світу. Її висота становить 102 м.

Хрещатик

найкоротша й водночас найширша головна вулиця столичних міст Європи. Її довжина становить 1300 метрів, а ширина – 75 м.

Станція метро «Арсенальна»

має глибину 105 м, одна з найглибших у світі. Станція «Золоті ворота» увійшла у топ-10 найкрасивіших станцій метро у світі.

«Київський торт»

Найпопулярніший сувенір з Києва, котрий виробляють з 1956 року

Києво-Печерська лавра

Києво-Печерська лавра заснована у XI ст. Розташована на схилах Дніпра, вона є одним із найбільш впізнаваних символів столиці України. Сюди приїздять тисячі віруючих людей та паломників, також це улюблене місце для цікавих прогулянок, куди люблять завітати не лише гості Києва, але й його мешканці.

В лаврі розташована знаменита дзвіниця – одна з візитівок Києва, звідки відкривається чудова панорама на місто. На території комплексу площею 28 гектарів розміщено підземні печери із муміями монахів, багато музеїв, в тому числі музей мікромініатюр та музей «Золота скарбниця», де зберігається колекція Скіфського золота, а також безліч тематичних крамниць.

Софійський собор

Софійський собор, заснований у 1037 році, – чудовий приклад мистецтва й архітектури часів Київської русі, що зберігся до наших днів. Тут відбувалися коронації князів, а зараз знаходяться їх усипальні, тут пройшла численна кількість офіційних та релігійних церемоній.

За правління князя Ярослава Мудрого в соборі було влаштовано першу бібліотеку на Русі, а також першу школу для хлопчиків та дівчат. Цікаво те, що внутрішнє оздоблення собору майже не змінилося з часів його заснування. Фрески, що прикрашають стіни Софійського собору, виконані в унікальній техніці, розповідають глядачам історію біблейських сюжетів, життя апостолів та зображують портрети воїнів та настоятелів церкви.

Майдан Незалежності

 

Майдан Незалежності має досить невеликі розміри, проте це – одна із найбільш жвавих точок міста. Він поєднує три головних вулиці Києва – Хрещатик, Інститутську та Героїв Небесної Сотні. Жодна значна подія не відбувається без участі Майдану Незалежності. Тут регулярно монтується сцена для проведення культурно-розважальних заходів, тут зустрічаються для прогулянок друзі, а також саме Майдан став свідком революційних подій в Україні.

В 2001 році Майдан зазнав капітального ремонту та здобув вже звичний для жителів та туристів вигляд.

Музей народної архітектури та побуту Пирогово

На околиці селища Пирогово знаходиться унікальний Національний музей під відкритим небом площею 150 га. Тут можна на власні очі побачити старовинні будинки, дерев‘яні церкви, млини, одяг, речі домашнього вжитку минулих століть.

Експонати, представлені в Пирогово, є справжніми, вони привезені з різних куточків країни, та завдяки їм можна відчути все розмаїття та унікальний колорит українських земель.  Тут регулярно проводяться святкування, традиційні гуляння, також це улюблене місце для фотосесій молодят, сімейних подій та дружніх прогулянок.

Київ
В регіоні поширений туризм
Дитячий Дитячий
Молодіжний Молодіжний
Сімейний Сімейний
Культурно - пізнавальний Культурно - пізнавальний
Лікувально - оздоровчий Лікувально - оздоровчий
Спортивно - екстремальний Спортивно - екстремальний
Релігійний Релігійний
Екологічний Екологічний
Для людей похилого віку Для людей похилого віку
Професійно - діловий Професійно - діловий
Шопінг туризм Шопінг туризм
Гастро-туризм Гастро-туризм

Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.