При втраті квитка на автобус керуються нескладними правилами перевезення пасажирів. Логіка цих правил проста - якщо пасажира немає в базі даних і не можна визначити, що він купував квиток, то відновити загублений документ неможливо.

Чи можна відновити загублений квиток на міжміський автобус?

На приміські та внутрішні міжміські рейси дані пасажира в базу не вносять. Отже, при втраті такого квитка, його відновити не можна.

 

Як відновити квиток на міжнародні автобусні рейси?

Інша справа - міжнародні рейси. Тут дані пасажира заносять в базу по його паспорту. Відповідно, якщо квиток на автобус був загублений, достатньо пред'явити паспорт туди, де було зроблено покупку. На автовокзалі або в агентстві, такий проїзний документ обов'язково відновлять.

Є і виключення. Якщо ви придбали і втратили квиток з відкритою датою, то його не відновлять ("Правила перевезення пасажирів на міжнародних рейсах")

 

Електронна версія автобусного квитка

Простіше за все при оформленні проїзного документа в електронному вигляді. При онлайн покупці пасажир залишає на сайті свої дані, номер телефону і банківської карти. Ці дані, природно, зберігаються, як і електронна версія квитка в Особистому кабінеті на сайті або у вашій електронній пошті (e-mail).

У цьому випадку при втраті роздруківки, можна зробити іншу роздруківку скільки завгодно раз і втрати боятися не варто.

Резюме

 • На приміський рейс автобусний квиток не відновлюється.
 • На внутрішній міжміський рейс - не відновлюється.
 • На міжнародний рейс відновлюється на автовокзалі або в агентстві.
 • Загублений автобусний квиток з відкритою датою не відновлюється.
 • Електронна версія проїзного документа відновлюється самостійно.

 

Корисні поради. Як уникнути втрати документу на проїзд

 1. Можна покласти його разом з іншими документами, наприклад, в закордонний паспорт і взяти з собою тільки перед поїздкою. Причому, паспорт і квиток краще тримати там, звідки їх можна легко і швидко витягти. Оптимально підходить поясна сумочка.
 2. Можна використовувати внутрішню кишеню одягу, але це менш надійно і не зовсім зручно, якщо ви вирішите зняти куртку або піджак, куди поклали документи.
 3. Не варто використовувати для зберігання документів зовнішні кишені одягу, сумок або рюкзаків. Особливо якщо вони не застібаються.

Резюме. Як вберегтися від втрати або крадіжки

 • Тримайте міжнародний проїзний документ разом із закордонним паспортом
 • Тримайте паспорт і квиток в надійному, але легкодоступному місці.
 • Не використовуйте для зберігання документів зовнішні кишені одягу, рюкзака або сумки.
 • Краща гарантія від втрати - зберігати квиток на автобус в електронному вигляді на телефоні.

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.