З радістю повідомляємо, що компанія КИЙ АВІА приєдналася до роботи Європейської Бізнес Асоціації і тепер є членом European Business Association – EBA.

Сертифікат EBA

Нагородження


Асоціація заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. За роки роботи вона стала найвпливовішим об'єднанням бізнесу в Україні, куди входить більше дев'ятисот компаній, що працюють на українському ринку.

Основна мета EBA – дати можливість всім учасникам асоціації спільними зусиллями вирішувати глобальні бізнес-питання з метою популяризації своєї галузі і масштабування бізнесу.

Офіси European Business Association знаходяться в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові. Компанія КИЙ АВІА рада приєднатися до асоціації і бачить величезний позитивний потенціал в результаті співпраці. Також це дає можливість співробітникам КИЙ АВІА обмінюватися досвідом з колегами з інших компаній, підвищувати свою кваліфікацію і мати можливість для подальшого професійного розвитку.

Ми впевнені, що дана співпраця відкриє для КИЙ АВІА нові перспективи для реалізації головної мети компанії – надання нашим клієнтам сучасного сервісу найвищого рівня.

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.