З 9 по 11 жовтня 2018 року компанія КИЙ АВІА за запрошенням італійської лоукост-авіакомпанії Ernest Airlines стала учасником найбільшої туристичної виставки Італії – TTG Incontri 2018.


В рамках заходу КИЙ АВІА презентувала туристичний потенціал України в цілому і продемонструвала широкий спектр тревел-послуг, що пропонує КИЙ АВІА на території нашої країни.

КийАвіа на TTG Incontri 2018

Місія компанії КИЙ АВІА

– відкривати Україну світові, інформувати іноземних партнерів про нові можливості для побудови ділових відносин і розширення меж свого бізнесу, а приватним туристам – демонструвати привабливість і автентичність України як країни, яку необхідно обов'язково відвідати. Прогнозується, що в зв'язку із запуском прямих рейсів Ernest Airlines з семи міст Італії до Києва та Львова, буде спостерігатися збільшення туристичного потоку в Україну.

Нагадаємо, TTG Incontri – міжнародна виставка для сегменту B2B, в рамках якої представники італійської індустрії туризму зустрічаються зі своїми колегами з інших країн для обміну досвідом, аналізу тенденцій, демонстрації новинок і т. д.

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.