З 1 серпня для відвідування Об’єднаних Арабських Еміратів необхідно буде пред’явити негативні результати ПЛР-тестів на COVID-19. Ця умова стане обов’язковою для в’їзду до країни.

Правило поширюється на громадян країни, резидентів, туристів і транзитних пасажирів, незалежно від аеропорту прибуття, країни вильоту або авіакомпанії, яка здійснює рейс.

Зверніть увагу, термін дії ПЛР-тесту на COVID-19 складає 96 годин з дати його проведення. Результат повинен бути виданий англійською або арабською мовою і обов'язково роздрукований.

Детальніше про те, як зараз в'їхати в ОАЕ або в інші країни світу, можна подивитися тут.

Також, не забудьте придбати страховку на випадок лікування від COVID-19. Поліс можна оформити для туристів, подорожуючих за межі України та для мандрівників, що планують відвідати Україну.

Якщо вам необхідна консультація, зателефонуйте нам за номером цілодобової гарячої лінії 0 800 500 556. Також, ви можете написати на пошту info@kiyavia.com, у Viber та Telegram за номером +380672394519.

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.