Середземноморський острів Мальта майже втричі менший за Київ, але цікавих місць тут так багато, що вони трапляються чи не на кожному кроці. 

Кам’яні вулиці Валетти з південними кафе та ресторанами, вражаючі гроти на узбережжі, історії давньої Мдіни, давні храми, подорожі між островами, автентичні маленькі містечка – все це можуть відкрити для себе пасажири SkyUp Airlines.

 
З 29 травня 2021 року авіакомпанія SkyUp Airlines планує розпочати польоти за маршрутом Київ – Мальта – Київ.
 
Рейси виконуватимуться  двічі на тиждень: щосереди та щосуботи. 
 
Вартість авіаквитка в обидва напрямки*: 
  • Київ (Бориспіль) - Мальта - Київ (Бориспіль) - від  4 200 грн.
  • Безкоштовна норма перевезення багажу - 1 місце вагою до 23 кг та розміром 158 см у сумі трьох вимірів (довжина / висота / ширина). 

* Вартість актуальна на момент публікації.

 
Бронювання та продаж авіаквитків на всі рейси SkyUp Airlines  доступно в офісах «КИЙ АВІА».
Важлива інформація!
Перед вибором варіанта маршруту для  подорожі та здійснення бронювання авіаквитків, пасажирам необхідно ознайомитись з правилами та обмеженнями щодо в'їзду до країн призначення та транзиту.
 
Слідкуйте за новинами та спеціальними пропозиціями компанії «КИЙ АВІА».
Підписатися на новини
Всі офіси  «КИЙ АВІА» працюють по встановленому графіку та режиму. В аеропортах Бориспіль та Львів працюють офіси «КИЙ АВІА».

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.