Згідно Постанови Кабміну України, починаючи з 00:00 годин 24 березня 2021 р. змінено правила в’їзду українських та іноземних громадян в Україну.

Іноземцям, що не мають посвідки на постійне проживання, при перетині кордону обов’язково необхідно мати страховий поліс, що покриває витрати на лікування від Covid-19 з періодом покриття на весь час перебування в Україні. А також негативний результат тесту на Covid-19 методом PLR-тесту, який проведено не більше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Громадянам України та іноземцям, що мають право на постійне проживання, необхідно або надати негативний результат PLR-тесту, проведеного не раніше, ніж за 48 годин до в’їзду, або встановити додаток «Вдома» і відправитися на 14 днів на самоізоляцію. Самоізоляція може бути достроково припинена в разі отримання негативного результату PLR-тесту.

Рекомендуємо перевіряти інформацію щодо правил в’їзду!

Нагадаємо, в «КИЙАВІА» ви можете оформити страховку від COVID-19 для туристів, дізнатися всі умови і обмеження подорожей в умовах пандемії, проконсультуватися щодо виїзду за кордон.

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.