З 22 січня 2021 рокуекспрес антиген тест на COVID-19, отриманий не пізніше ніж за 4 години до вильоту (додатково до PCR) є обов’язковим  для пасажирів, які подорожують до Нідерландів або транзитом через аеропорт Схіпхол (Амстердам).

Довідково:

Здача експрес-тестів доступна в аеропорту «Бориспіль»*:

  • на Fast Line стійці №48 за вартістю 950 грн., оплата приймається лише банківськими картами. Забір здійснюється цілодобово. Контактний телефон: +380 (50) 415 09 09;
  • на 2-у поверсі терміналу D (зона внутрішніх вильотів) можна здати экспресс антиген тест у 2-х лабораторіях. Перелік лабораторій буде розширено. Контактний телефон:+38 (063) 980 67 47.

Примітка:

  • для пасажирів, які є учасниками програми лояльності Flying Blue (!)  пропонується спеціальна ціна на ПЦР та на антиген тести (COVID19) у лікувально-діагностичному центрі «Адоніс»*: 900 грн. замість базової вартості 1600 грн за тест ПЦР (час виконання тесту 18 годин) та 600 грн. замість 800 грн. на експресс антиген тест. Здати антиген тест можна цілодобово за адресою: м. Київ, вул, Раїси Окіпної, 8Б.

* Вартість актуальна на момент публікації.

Перед вибором варіанта маршруту для подорожі та здійснення бронювання авіаквитків, пасажирам необхідно ознайомитись з правилами та обмеженнями щодо в'їзду до країн призначення та транзиту.

Всі офіси «КИЙ АВІА» працюють по встановленому графіку та режиму. В аеропортах Бориспіль та Львів працюють офіси «КИЙ АВІА».

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.