Нові вимоги до захисних масок на рейсах до/з Австрії та Німеччини.

Авіакомпанії Lufthansa Group публікують нові правила носіння захисних масок на окремих рейсах.

Нова вимога поширюється на екіпаж і пасажирів при посадці, під час польоту і при виході з літака:

  • З 25 січня 2021 року на всіх рейсах Austrian Airlines в Австрію і з Австрії дозволено використання тільки захисних масок FFP2. Використання тканинних і хірургічних масок більше не допускається (виняток - пасажири від 6 до 14 років і вагітні жінки).
  • З 1 лютого 2021 року медичні захисні маски (хірургічні, FFP2 або маски стандарту KN95 / N95) є обов'язковими на всіх рейсах Lufthansa Group в Німеччину і назад.

Використовувати тканинні маски буде заборонено.

Будь-ласка, зверніть увагу:

  • Використання на борту масок FFP2 з клапаном, шарфів і захисних козирків не допускається.
  • На далекомагістральних рейсах ми рекомендуємо пасажирам брати з собою кілька масок, щоб їх можна було замінити при необхідності.
  • Дітям до шести років не потрібно носити захисну маску (Примітка: в інших країнах можуть застосовуватися інші правила).
  • Винятки можливі лише за наявності медичної довідки * і ПЛР-тесту з негативним результатом.

Результат тесту PCR повинен бути отриманий не раніше, ніж за 48 годин до вильоту.

Важливо: оскільки вимоги до заходів захисту в різних країнах можуть змінюватися, ми просимо всіх пасажирів перед польотом перевіряти актуальну інформацію.

Пасажири, які мають медичні протипоказання щодо носіння захисних масок, повинні мати при собі підтверджуючу довідку.

Завантажити формуляр медичної довідки можна тут

Перед вибором варіанта маршруту для подорожі та здійснення бронювання авіаквитків, пасажирам необхідно ознайомитись з правилами та обмеженнями щодо в'їзду до країн призначення та транзиту.

Всі офіси «КИЙ АВІА» працюють по встановленому графіку та режиму. В аеропортах Бориспіль та Львів працюють офіси «КИЙ АВІА».

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.