logo pci dss

У лютому 2018 року компанія КИЙ АВІА успішно пройшла аудит відповідності стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), довівши тим самим, що безпека персональних даних клієнтів – понад усе.


PCI DSS – стандарт безпеки даних при роботі з платіжними картами, розроблений міжнародними платіжними системами Visa, MasterCard, AmericanExpress, JCB і Discover.

Наявність даного сертифікату підтверджує, що компанія КИЙ АВІА здійснює фінансові операції в суворій відповідності всім параметрам, необхідним для забезпечення максимального рівня безпеки даних про власників платіжних карт. КИЙ АВІА не зберігає і не обробляє дані карт, наша інформаційно-технологічна структура дозволяє уникнути будь-якого витоку інформації, в тому числі для транзакцій за платіжними картками. Дані клієнтів надійно захищені і не можуть бути використані третіми особами.

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.