Раді повідомити про спеціальні тарифи авіакомпанії Turkish Airlines для подорожуючих із України до Туреччини та з Туреччини до України.

Продажі авіаквитків за спеціальними тарифами авіаперевезень доступні в офісах «КИЙ АВІА».

Вартість авіаквитків по напрямкам з міст України до Стамбулу, грн.:

Львів - Стамбул - Львів

від 2900

Запоріжжя - Стамбул - Запоріжжя

від 2900

Харків - Стамбул - Харків

від 2900

Херсон - Стамбул - Херсон

від 3800

Одеса - Стамбул - Одеса

від 5000

Київ (Бориспіль) - Стамбул - Київ (Бориспіль)

від 5500

Період продажу: до 14 лютого 2021 року.

Додаткову інформацію щодо періоду подорожей, правил застосування спеціальних тарифів та розкладу рейсів авіакомпанії Turkish Airlines ви зможете отримати в офісах «КИЙ АВІА».

Важлива інформація для пасажирів, які прибувають до Туреччини:

  • Відповідно до правил Туреччини, починаючи з 30 грудня 2020 року, пасажири, що прибувають до Туреччини, зобов'язані надати негативний ПЛР-тест, термін дії якого не первищує 72 годин на момент прильоту. Негативний ПЛР-тест повинен бути наданий при реєстрації на рейс. Для пасажирів у віці до 6 років це правило не поширюється.
  • Пасажирам, які не надали негативний ПЛР-тест в цифровому або паперовому форматі,  в посадці на борт буде відмовлено.

Перед вибором варіанта маршруту для  подорожі та  здійснення бронювання авіаквитків, пасажирам необхідно ознайомитись з правилами та обмеженнями щодо в'їзду до країн призначення та транзиту.

Всі офіси  «КИЙ АВІА» працюють по встановленому графіку та режиму. В аеропортах Бориспіль та Львів працюють офіси «КИЙ АВІА».

Підписатися на новини

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.