Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.

Розгляд повернення коштів за квитки та бронювання готелю

 

Шановні клієнти!

 

Повідомляємо, що з 18.03.2020 всі офіси «КИЙ АВІА» переходять на дистанційну форму роботи через карантин в зв’язку з COVID-19, дія якого продовжиться щонайменше до 11.05.2020.

Для отримання консультацій в цей період Ви, як і завжди, можете звертатися до цілодобового контактного центру компанії за телефонами 556 та 0 800 500 556 або до відповідальних менеджерів, які будуть доступні по мобільним телефонам та електронній пошті.

Ми просимо Вас з зрозумінням поставитись до ситуації, що склалася через світову пандемію. Зі свого боку, хочемо запевнити Вас, що ми покладаємо всі зусилля для вирішення Ваших запитів, але через велику кількість звернень можливі затримки у відповідях та вирішенні усіх питань. Тому ми просимо Вас не хвилюватись та зберігати спокій. 

Всі заявки будуть гарантовано прийняті і розглянуті. У разі, якщо авіакомпанії/ провайдери / постачальники послуг підтвердять виплати за ненадані Вам послуги та повернуть ці кошти на розрахунковий рахунок ПрАТ «КИЙ АВІА», Ви зможете отримати грошові кошти у обсязі, що підлягає Вам до повернення, по закінченню терміну оголошеного в державі карантину за місцем придбання послуг.

Заявку на повернення коштів за раніше придбані послуги ви можете залишити у нас на сайті, скориставшись спеціальною формою нижче.

Цей сайт зберігає кукі файли, про використання яких ви можете дізнатися в Політиці конфіденційності, розділ Використання кукі файлів.