Авіакомпанія Turkish Airlines (Турецькі авіалінії)

Основна інформація про авіакомпанію Turkish Airlines

Turkish Airlines - національний перевізник Туреччини. Здійснює регулярні рейси по 37 внутрішнім і 119 міжнародних рейсів в країни Європи, Азії, Африки і США.

Офіційний сайт Турецьких авіаліній доступний російською мовою. Якщо у Вас виникають якісь сумніви або нерозуміння, завжди можна зателефонувати в колл-центр, де відповідають в тому числі російською мовою.

Бонусна програма для постійних пасажирів називається Miles & Smiles. Зареєстровані учасники можуть обмінювати накопичені милі на преміальні квитки, додаткову норму перевезення багажу, відвідування ексклюзивних залів очікування та підвищення сервісу обслуговування на борту.

Авіакомпанія неодноразово ставала володарем різних європейських нагород, утримуючи статус «Кращої авіакомпанії Європи» протягом шести років поспіль.

Онлайн табло авіарейсів Turkish Airlines в аеропорту Бориспіль

Виліт
Приліт
РейсЧасПризначенняПеревізникТерміналГейтСтатус
Код IATA:
TK
Код ICAO:
THY
Країна:
Туреччина
Рік створення:
1933
Членство в альянсі:
Star Alliance
Базові аеропорти:
аеропорт Стамбул (IST, Стамбул) - раніше аеропорт імені Ататюрка, аеропорт імені Сабіха Гекчен (SAW, Стамбул), аеропорт Есенбога (ESB, Анкара).
Офіційний cайт:
Call-центр:
+90 444 0 8491 (Туреччина), 0800 501 207 (Україна)
Email представництва:
Адреса:
Turkish Airlines General Management Building Ataturk Airport, Yesilkoy 34149 Istanbul Turkey
Адреса представництва в Україні:
вул. Саксаганського, 83, г. Киев 01033
Телефон представництва в Україні:
+380 44 289 44 00

ВАШ РЕЙС ЗАТРИМАЛИ? ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ ДО 600 EUR

У разі затримки рейсу більше ніж на 3 години або його скасування, за законом Вам належить компенсація від авіакомпанії до € 600. Компенсацію можна отримати за будь-який рейс, який був у Вас впродовж останніх 3 років.

Перевірте яку суму Ви можете отримати по Вашому рейсу прямо зараз.

Це безкоштовно і займе всього 5 хвилин вашого часу!

Розрахувати компенсацію

Відгуки про авіакомпанію Turkish Airlines

Рейтинг:  3 відгуків

Ваша оцінка:

Ваше І'мя:

Ваш коментар:

BIUS


Залишилось символів:

27.07.2021

Компания практикует отказы в посадке на рейсы при пересадке в Стамбуле. Если не хотите потерять деньги, время и нервы - никогда не летайте Турецкими авиалиниями.

30.11.2021

Компания практикует полное игнорирование возникающих проблем у пассажиров. В полете из Москвы в Стамбул забыл электронный планшет в самолете. Обнаружил пропажу уже в транзитной зоне. До вылета в Панаму, опять же Турецкими авиалиниями, оставалось 3 часа - время достаточное для решения этой проблемы. Обращался в пункт "Loosen Goods". Они направили меня в Офис Турецких Авиалиний, те, в свою очередь, направили меня на Gate моего вылета в Панаму, который открывается непосредственно перед вылетом. Дождавшись открытия Gate(за 30 минут до вылета) я обратился к ним, но мне обьяснили, что этим занимается Офис Турецких Авиалиний.
Времени уже не было и мне пришлось улететь без планшета.
НИКОГДА НЕ ЛЕТАЙТЕ ТУРЕЦКИМИ АВИАЛИНИЯМИ!!!!!!

30.11.2021

Намагаються уникнути відповідальності, представництва в Україні (де годинні черги) можуть вам хіба що продати квиток, коли є серьезне питання годину тикають команди у MS DOS, у них нічого не виходить і вони відправляють вас на англомовну підтримку, там робота по відгукам через сайт, кожен відгут розглядається тиждень мінімум, система глючить, коли продовжуєш відгук - створюється новий і вони відповідають, так, ніби попереднього не було. Дуже застаріле програмне забеспечення в купі з безвідповідальністю!

Навіть коли їх помилка, вони вибачаються, але не повертають гроші, а пропонують мілі, або тревел чек, але навіть за це треба боротися, мені так і не повернули гроші взагалі.

Такі питання, яке в мене було вірішується у українських авіокомпаніях за декілька секунд на сайті.

Партнери

Цей веб-сайт використовує cookie-файли, щоб надати Вам зручніший серфінг на ньому. Продовживши використання сайту Ви даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності.